Categories Archives: Paslaugos

18 Sep
0

Jei Jūs neturite šokių partnerio, bet norite išmokti šokti, aktyviai ir smagiai pajudėti – Solo pramoginiai šokiai kaip tik Jums. Mokydamiesi Solo šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos ir klasikinių šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti tik savo kūnu įsiliejus į muziką ir šokį. Jūs išmoksite šokti: Lotynų Amerikos šokius:
 Sambą, Čia Čia Čia, Rumbą, Džaivą, Salsą, Merengę, (more…)

09 Mar
0

Latino poromis

By: admin – Categories: , – 2017 03 09

Mėgstate uždegančius Lotynų Amerikos muzikos ritmus, esate aktyvių   šokių gerbėjai, norite įvaldyti tik Lotyniškus šokių judesius – kviečiame Jus į Latino šokių pamokas, kuriose išmoksite šokti visame pasaulyje gerai žinomus, uždegančius, aistringus ir linksmus šokius. Lotynų Amerikos šokiai: Cuban salsa, Bachata, Kizomba, Salsa Rueda De Casino Šokančiųjų amžius neribojamas. Apranga laisvalaikio, avalynė patogi ir švari (netinka (more…)

08 Mar
0

Pramoginiai poromis

By: admin – Categories: , – 2017 03 08

Ieškote malonaus, jausmingo, įkvepiančio laisvalaikio dviese, seniai norite įgyvendinti savo svajonę išmokti šokti, o suskambus aistringai Tango arba nuotaikingai Čia čia čia muzikai, norisi žengti ant parketo ir laisvai atlikti šiuos šokius? Mes pasiruošę Jums padėti įgyvendinti šiuos norus ir svajones! Laukiame Jūsų Pramoginių šokių pamokose, kuriose galėsite išmokti šokti visame pasaulyje gerai žinomus ir (more…)

06 Mar
0

Šokio terapija

By: admin – Categories: , – 2017 03 06

Šokių terapija-teigiamų emocijų šaltinis. Ypatingai subalansuota moterims! Nesate tikri ar sugebėsite išmokti sudėtingų šokių judesių, norite nesudėtingos šokių programos, norite tiesiog nieko negalvodami gerai pasišokti ir atsipalaiduoti – Šokio terapijos grupė kaip tik Jums. Šokių terapija – psichoterapijos tipas, kuris naudoja šokio judesį plėtojant ir gerinat socialinį, pažinimo, emocinį ir fizinį žmogaus gyvenimą. Dėka šokio, (more…)

05 Mar
0

Reggaeton solo šokių pamokos

By: admin – Categories: – 2017 03 05

Reggaeton gerai žinomas visame pasaulyje šokis, labai populiarus lotynų Amerikos šalyse, Ispanijoje ir šiuo metu greitai populiarėjantis įvairiose Europos šalyse bei, žinoma, Lietuvoje. Reggaeton muzika – tai Reggae ir ispaniško Hip Hop muzikos junginys (mix),  įkvepianti judėti ir šėlti, todėl skambant energingiems jos ritmams, sunku ramiai išsėdėti vietoje. Jei Jums patinka smagiai ir energingai šokti arba norite (more…)