Pamokos miesto šventėse

0

Pamokos miesto šventėse

Start time: 2017 09 01 – 2018 08 31 (3:30pm – 4:30pm) – Registruokis dabar

Organizuojate viešą renginį ar koncertą atviroje miesto ar užmiesčio erdvėje ir norite įtraukti žiūrovus į renginio vyksmą, šokių pamokos tai puikiai gali padėti padaryti. Tada visi susirinkusieji galės ne tik būti renginio stebėtojais, bet ir dalyviais. Linksmos ir stilingos šokių pamokos įprastai padeda padidinti renginio dalyvių pasitenkinimą renginiu.  

Mes jau 15 metų lipam ant įvairių scenų ir puikiai žinom kokius šokius mokyti atitinkame renginyje, kokią parinkti šokio muziką ir kokio sudėtingumo turi būti žingsneliai ir t.t., kad tai taptų pramoga susirinkusiems. Mokame atlikti pamoką smagiai ir suteikti žmonėms dar daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo.
Didžiausi renginiai, kuriuose esame vedę šokių pamokas Jurbarko miesto miesto šventė, Plungės miesto šventėje, Lietuvos bibliotekų darbuotojų sąskrydis, Muziejų naktys Klaipėdoje, Klaipėdos Jūros šventė ir kt.

Galime Jūsų švetei ar renginiui sukurti šokio "falšmobą" (Flashmob - tai renginys ar vyksmas kai vienu metu, susibūria grupė žmonių vienoje vietoje ir atlieka vieningą veiksmą ar veiksmų junginį, mūsų atveju sušoka šokio kompoziciją ir pabaigoje išsiskirsto).

Šokių pamokų video Jūros šventės 2015 metu:

 Šokis išjudina, šokis sušildo, šokis pralinksmina, šokis apjungia, šokis praturtina visus susirinkusius ir Jūsų renginį.

Mūsų privalumai:
- Plati šokių programa tinkanti ir jaunimui, ir suaugusiems! :-)
- Virš 15 metų darbo patirtis šokių mokymo srityje!
- Efektyvi šokių mokymo sistema!
- Nuoširdus ir betarpiškas bendravimas šokių pamokose!
- Visuomeniškumas, organizuojant paramos projektus!
- Mėgavimasis šokiu ir dalinimasis šokio teikiamu džiaugsmu su kitais!
- Šokame ir mokome su aistra, ir šypsena!  ;-) 

 

Gyvenk su aistra!

 

Dalintis šia naujiena
Categories: ,

Valdas

Nuo 1998 iki 2003 „Žuvėdros“ ansamblio šokėjas, dukart Pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionas, dukart vicečempionas ir dukart bronzinių medalių laimėtojas. 2000 m. sausio mėn. kartu su visu „Žuvėdros" kolektyvu LR prezidento apdovanotas Gedimino 5 laipsnio ordinu, o 2003 m. ordino medaliu „Už nuopelnus Lietuvai". Šokanti širdis ir siela. Mėgstantis laisvę šokiuose ir gyvenime. Nuoširdus, reiklus, linksmas ir individualus. :-) "Mėgstu daug svajoti, užburti žmones šokiu ir viską, kas saldu..." :-)