Vilties šokis

0

Vilties šokis

Start time: 2016 08 29

Apie Vilties šokį:

"Vilties šokio" idėja gimė 2013 metais. Įkvėpti "Vilties bėgimo" organizatorių brolių Pranciškonų siekio padėti kitiems, Šokių ir laisvalaikio centro "Rueda" vadovai ir kolektyvas nusprendė prisijungti ir dalintis šokio teikiamu džiaugsmu su visuomene, su onkologiniais ligoniais ir jų artimaisiais, bei padėti rinkti paramą Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Pirmasis "Vilties šokio" renginys įvyko 2014 m. balandžio 26 dieną. Renginys vyksta kiekvienais metais.

Renginio tikslas - solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Taip pat kartu atšvęsti tarptautinę šokio dieną, atsipalaiduoti bei sveikai ir smagiai praleisti laiką.  :-)

Pagrindinis renginio akcentas - bendras Flashmob'o šokis. Šį šokį gali išmokti visi norintys, net ir anksčiau niekada nešokę žmonės. Flashmob'o šokio mokymui organizuojmos atviros pamokos. Užtenka užsiregistuoti bei atvykti į vieną pasirinktą pamoką ir išmokti visą Flashmob'o šokį. Renginio dieną išmoktas Flashmob'o šokis atliekamas visiems kartu Atgimimo aikštėje. 

Dėka surinktos paramos Šv. Pranciškaus onkologijos centre Klaipėdoje www.onkocentras.lt  teikiamos nemokamos paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems:

       -  dvasinės pagalbos;
       -  psichologinės pagalbos;
       -  socialinės pagalbos;
       -  informacinės pagalbos;
       -  terapijų užsiėmimai (muzikos, šokio, dailės ir kt.);
       -  sveikatinimo paslaugos;
       -  grožio paslaugos.

Taip pat teikiama apgyvendinimo paslauga. Ši paslauga yra mokama, tačiau kainuoja tik eksploatacinės išlaidos.

"Tik padėdami kitiems mes patys stiprėjame ir turtėjame." - Brolis Benediktas Jurčys OFM. :-)


  "Vilties šokis - 2017" 

Paskutinio, jau įvykusio Vilties šokio -20¡17 akcentai::

- sušokome net 3 flašmob'us (“Didijį Vilties šokio flašmob'ą”, “Kizomba flašmob'ą poromis” ir “Bachata flašmob’ą solo”)!
- Lotyniškas dainas mums padovanojo daininkė iš saulėtos Ispanijos - Sandra Carrillo!
- kiekvienas užsiregistravęs į bet kurį flašmob'ą, gavo net 3 dovanėles iš mūsų socialinių partnerių!
- visi susirinkusieji Atgimimo aikštėje galėjo išmokti net du smagius lotyniškus šokius!
- renginio dalyviai turėjo galimybę stebėti scenoje profesionalių šokėjų šou pasirodymus!

Plačiau apie  Vilties šokio-2017 flašmob'us:

- “Didysis Vilties šokio flašmob’as”- tai ilgiausiai trunkantis flašmob'as iš 4 šokių ir jis vyksta nuo pat pirmojo “Vilties šokio” (2014 m.). Jį šoka visų flašmob’ų dalyviai ir tie, kurie šoka poromis ir po vieną. Į šį flašmob'ą gali registruotis ir dalyvauti absoliučiai visi norintys! 

“Kizomba flašmob’as” – tai 2017 metų naujiena, vieno šokio flašmob’as, sudarantis galimybę sušokti flašmob’ą poroje. Į šį flašmob'ą dalyviai gali registruotis tik su šokių partneriu! Kizombos flašmob'o aprangos spalva – mėlyna.

 “Bačata flašmob’as” – tai 2017 metų naujiena, vieno šokio flašmob’as, skirtas šokių mokykloms/studijoms, sudarantis galimybę šokti tik vienoms merginoms/moterims, atlikti parodomąją bačata solo šokio flašmob'o kompoziciją.

2017 metų Vilties šokio flašmobuose sudalyvavo virš 400 dalyvių. Renginio metu surinkta - 1203 eur. paramos lėšų.

Surinktos dalyvių aukos perduotos šv. Pranciškaus onkologijos centrui Klaipėdoje (www.onkocentras.lt). Dėka surinktų paramos lėšų psichologinės, dvasinės ir sveikatinimo paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems teikiamos nemokamai. Tai vienintelis tokios pagalbos centras Lietuvoje ir Pabaltijyje. 
Statistikos duomenimis, 2016 metais onkologinę diagnozę Lietuvoje išgirdo 21 tūkst. gyventojų, iš jų apie 4 tūkst. Klaipėdoje. 
Mūsų visų sutelktumas, solidarumas, atjauta, parama ir, svarbiausia, suteikta Viltis, padeda sergantiems atsitiesti ir sveikti!

APSIKABINKIME VILTIES SPARNAIS! 

Vilties šokis-2017_047

     

Dalintis šia naujiena
Categories: