Vilties šokis-2017! Sudalyvaukite flašmobe ir suteikite Vilties!

0

Balandžio 29 d. 16 val. Visa Klaipėda jungiasi į bendrą „Vilties šokio–2017“ flašmob’ą.
Visą balandžio mėnesį registruokitės ir ateikite į atviras šokių pamokas, išmokite bendrus „VIlties šokio-2017“ flašmob'ų šokius ir dalyvaukite finaliniame renginyje Atgimimo aikštėje Klaipėdoje! Dalyvauti gali visi (maži ir dideli, jauni ir vyresni)! 
Jei esate bendruomenės (įmonės, įstaigos, organizacijos, mokyklos, šokių studijos, sveikatingumo klubo ir pan.) lyderis ar narys, pakvieskite prisijungti savo bendruomenės narius!
ŠOKIAI VEŽA! ŠOKTI SVEIKA! ŠOKIAI SUTEIKIA VILTĮ!

Šiais metais Jūsų laukia daug džiugių naujienų! 
- šoksime net 3 flašmob'us (“Didijį Vilties šokio flašmob'ą”, “Kizomba flašmob'ą poromis” ir “Bachata flašmob’ą solo”)!
- Lotyniškas dainas mums dovanos daininkė iš saulėtos Ispanijos - Sandra Carrillo!
- kiekvienas užsiregistravęs į bet kurį flašmob'ą, gaus net 3 dovanėles iš mūsų socialinių partnerių, o kas tai bus, sužinosite užsiregistravę!
- visi susirinkusieji Atgimimo aikštėje galės išmokti net du smagius lotyniškus šokius!
- scenoje išvysite profesionalių šokėjų šou pasirodymus!

Plačiau apie flašmob'us:

- “Didysis Vilties šokio flašmob’as”- tai ilgiausiai trunkantis flašmob'as iš 4 šokių ir jis vyksta nuo pat pirmojo “Vilties šokio” (2014 m.). Jį šoka visų flašmob’ų dalyviai ir tie, kurie šoka poromis ir po vieną. Į šį flašmob'ą gali registruotis ir dalyvauti absoliučiai visi norintys! Flašmob'o aprangos spalvos – raudona ir mėlyna. (Organizatoriai prašo pagal galimybes neįvesti aprangoje kitos ryškios spalvos).

Registruotis į Vilties šokio "Didįjį flašmob'ą"


“Kizomba flašmob’as”
– tai šių metų naujiena, vieno šokio flašmob’as, sudarantis galimybę sušokti flašmob’ą poroje. Į šį flašmob'ą dalyviai gali registruotis tik su šokių partneriu! Kizombos flašmob'o aprangos spalva – mėlyna. (Organizatoriai prašo pagal galimybes neįvesti aprangoje kitos ryškios spalvos).

Registruotis į Kizomba poromis flašmob'ą galite čia


 “Bačata flašmob’as”
– tai šių metų naujiena, vieno šokio flašmob’as, skirtas šokių mokykloms/studijoms, sudarantis galimybę šokti tik vienoms merginoms/moterims, atlikti parodomąją bačata solo šokio flašmob'o kompoziciją. Į šį flašmob'ą gali registruotis tik šokių mokyklų/studijų moterys ir merginos nuo (18m.- 64 m.)! Bačatos flašmob'o aprangos spalva – raudona. (Organizatoriai prašo pagal galimybes neįvesti aprangoje kitos ryškios spalvos).

Registruotis į Bachata flašmob'ą galite čia


  Atvirų Flašmob pamokų datos ir laikai registracijai  

DATOS

Grupės
numeris 

Vilties šokio "Didysis flashmob" 
pamokų laikas

Vilties šokio "KIZOMBA flashmob 
poromis" pamokų laikas

Salė
"Žemaitija" 
H. Manto g. 31,
3 aukštas

Salė
"Žemaitija" 
H. Manto g. 31,
3 aukštas
 2017.04.07 (penktadienis)  1 grupė 19.30 20.30
 2017.04.14 (penktadienis)  2 grupė 19.30 20.30
 2017.04.21 (penktadienis)  3 grupė 19.30
20.30
   2017.04.28 (penktadienis)     4 grupė 19.30 20.30

Jei atstovaujate šokėjų grupę, ar šokių mokyklą ir pan., ir galite savo jėgomis išmokyti savo narius flašmob'o šokio, tai kreipkitės į mus ir mes Jums persiųsime flašmob'o pamokos vaizdinę medžiagą (P.S. kad gauti vaizdinę medžiagą, turite užregistruoti bent vieną flašmob'o dalyvį. Ši sąlyga netaikoma jau kelintą kartą dalyvaujantiems kolektyvams). 

Papildomą informaciją gausite: info@ltrueda.lt ir 861533921.

Šių metų flašmob'o aprangos spalvos – raudona ir mėlyna (organizatoriai prašo nesirengti kitų ryškių spalvų drabužių. Tai geriau spaviškai suvienija.) ;-)

Visa dar smulkesnė informacija ir visos detalės bus pateikiama registruojantis arba atvirų pamokų metu.

Registracijos/paramos įnašas dalyvaujant flašmob'uose (nepriklausomai, kiek flašmob'ų pasirinksite):
- Vaikai, studentai, senjorai – 2 eur.
- Suaugę – 5 eur.
Kiekvienas, užsiregistravęs į bet kurį flašmob'ą, gaus net 3 dovanėles iš mūsų socialinių partnerių, o kas tai bus, sužinosite užsiregistravę!

Flašmob'o dalyvių registracijos aukos bus perduotos šv. Pranciškaus onkologijos centrui Klaipėdoje (www.onkocentras.lt). Dėka surinktų paramos lėšų psichologinės, dvasinės ir sveikatinimo paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems teikiamos nemokamai. Tai vienintelis tokios pagalbos centras Lietuvoje ir Pabaltijyje. 
Statistikos duomenimis, 2016 metais onkologinę diagnozę Lietuvoje išgirdo 21 tūkst. gyventojų, iš jų apie 4 tūkst. Klaipėdoje. 
Mūsų visų sutelktumas, solidarumas, atjauta, parama ir, svarbiausia, suteikta Viltis, padeda sergantiems atsitiesti ir sveikti!

APSIKABINKIME VILTIES SPARNAIS! 

  "Vilties šokio 2017" - renginio informacija facebooke 

VŠ-plakatas6-A3

 

 

Dalintis šia naujiena
Categories: ,