Svekiname “Ruedos” šokėjus pukiai pasirodžius “Baltic salsa show cup 2013″ varžybose”!!!

0

2013 kovo 1-3d. nakriniame klube "Johnni B" vyko "Baltic salsa show cup" varžybos. Šiemet antrą kartą dėl geriausiųjų šokėjų vardo čia kovojo ir Šokių ir laisvalaikio centro “Rueda” šokėjai, kurie varžėsi salsos ir bačatos šokių kategorijose jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų šokėjų amžiaus grupėse. Sėkmė “Ruedos” šokėjams šypsojosi net trijose amžiaus grupėse.

Pasirodymus vertino kompetentingi komisijos nariai, o geriausiai pasirodžiusių dalyviai buvo apdovanoti prizais, kurių prestižiškiausias - nugalėtojams skiriamos Baltijos salsos taurės.

Čempionų taures suaugusiųjų amžiaus grupėje Bačata šokio kategorijoje iškovojo 1 vietą Eglė Matulytė ir Eimantas Balsys, suaugusiųjų amžiaus grupėje Salsa šokio kategorijoje iškovojo 3 vietą Martyna Domarkaitė ir Mindaugas Rumšas, jaunių amžiaus grupėje Salsa šokio kategorijoje iškovojo 3 vietą Erika Mikalauskaitė ir Matas Kazakevičius, vaikų amžiaus amžiaus grupėje Salsa šokio kategorijoje iškovojo 1 vietą Deimantė Žiliutė ir Mantas Jurgutis bei Tėja Daujotaitė ir Jonas Šaparavičius.
Šokių ir laisvalaikio centro “Rueda” treneriai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais, įrodančiais šokėjų galimybes siekti aukščiausių įvertinimų tarptautinėse varžybose ir čempionatuose.